Metal.de RADIO BOB! metal-hammer.de Met Amensis Metalflirt AFM Records Partyschnaps

Recenzja portalu hazardowego Sportingbet

Bukmacher Sportingbet został założony w 1998 roku w Wielkiej Brytanii. W dniu 21 grudnia 2012 r. William Hill, GVC Holdings i Sportingbet zawarły transakcję, w ramach której GVC otrzymało udziały w operatorze posiadającym licencję Alderney, a William Hill przejął australijską działalność Sportingbet z prawem do prowadzenia działalności w Hiszpanii.

Bukmacher jest nastawiony na rynek globalny. Strona jest dostępna w języku polskim, angielskim i niemieckim. Firma bukmacherska Sportingbet działa na licencjach Wielkiej Brytanii i Gibraltaru. Istnieje możliwość otwarcia konta do gry w 25 walutach, w tym w złotówkach.

Zwróć uwagę na szeroką linię i różnorodność wydarzeń, na które można obstawiać: sport, show-biznes, polityka, kultura i cyber-piłka nożna. Jest też iRuletka-Za-Darmo, gdzie możesz poznać wszystkie znane Ci rodzaje ruletki.

Sportingbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Spotringbet oferuje bonus od pierwszego depozytu w wysokości pierwszego zakładu (do 150 PLN). Zgodnie z regulaminem należy wpłacić w ciągu pierwszych siedmiu dni depozyt w wysokości co najmniej 10 PLN, a następnie postawić zakład z kursem 1.50.

Szczególną cechą kasyna Sportingbet jest to, że jest to kasyno "na żywo", tzn. wszystkie gry odbywają się w czasie rzeczywistym z prawdziwymi krupierami. Audycje prowadzone są w języku polskim.

Na stronie znajduje się popularna dla wielu bukmacherów sekcja "Virtual Sports/Football", która w rzeczywistości, jak już wielokrotnie wspominaliśmy w naszych recenzjach, jest zwykłym video slotem. Dlatego też należy ją odpowiednio traktować. Jeśli jednak brakuje Ci emocji i adrenaliny w zwykłych zakładach i kasynach, to tutaj również możesz się dobrze bawić.

Sportingbet posiada własną sekcję statystyczną, w przeciwieństwie do innych bukmacherów. Czyli nie jest to zwykły dla dużych bukmacherów "numerek", kupiony od firmy Betradar, i jego własna, indywidualnie zaprojektowana powłoka graficzna.

Zgodnie z tradycją wiodących światowych marek, dostępna jest również wersja mobilna strony, a wiele sportowych transmisji wideo na żywo ułatwia proces zawierania zakładów na żywo.

System bonusów dla stałych graczy

O bonusach nie będziemy się szczegółowo rozpisywać, gdyż jest to sprawa napływowa, ale możecie być pewni, że bukmacher Sportingbet nie obraża swoich klientów pod tym względem. Zawsze jest wiele promocji, oferujących hojne bonusy od pierwszej wpłaty, a także darmowe zakłady. Przyjrzyj się bonusowi powitalnemu, którego maksymalna kwota wynosi 400 PLN. Dla stałych klientów istnieje klub bonusowy.

Bukmacher SportingBet oferuje swoim klientom grę i cotygodniowe darmowe loterie z pulą nagród 15.000$.

Linie i zakłady na żywo

Sportingbet oferuje zakłady na prawie 40 dyscyplin sportowych. Wybór imprez jest dość zróżnicowany, a kolejka szeroka. Około 250 pozycji jest przyznawanych za najważniejsze wydarzenie w piłce nożnej.

Możesz obstawiać wyścigi konne, politykę, cybersport (Counter-Strike, Dota 2, LOL, Overwatch, Starcraft 2, Rocket League) i sporty wirtualne. Średnia marża dla zakładów przed wydarzeniem wynosi 6-7%.

Live

Wybór meczów w trybie live jest przeciętny, podobnie jak liczba opcji zakładów. Zakłady na żywo na KHL to około 40-50 pozycji. Co do niepopularnego spotkania koszykarskiego - 30-40 opcji. Możesz również obstawiać wyścigi psów, kolarstwo i krykiet. Średnia marża w Live (zakłady w trakcie meczu) wynosi 8-9%.

Funkcje specjalne

Sportingbet BK oferuje możliwość odbioru własnego zakładu. Funkcja ta znajduje się w centrum meczowym imprezy. Możesz wyrazić kilka wyników w ramach jednego wydarzenia.

proces rejestracji w portalu

Aby się zarejestrować, należy kliknąć na przycisk "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu. Następnie wypełnij mały formularz:

  • Kraj;
  • Waluta;
  • E-mail;
  • Hasło;
  • Zgoda na regulamin i potwierdzenie wieku.

Następnie zostaniesz poproszony o odpowiedź na kilka dodatkowych pytań, w tym o podanie numeru telefonu.

Aby wypłacić pieniądze, firma może poprosić Cię o skany lub zdjęcia paszportu, prawa jazdy, kopię rachunku za media i wyciągu bankowego. Jako dowód tożsamości.

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy z portalu

Wpłaty na konto gry można dokonywać za pomocą systemów płatności Visa, Mastercard, Paysafecard, Maestro, MuchBetter oraz przelewem bankowym.

Minimalna kwota doładowania to 15 zł dla kart, 10 zł dla e-portfeli i przelewów bankowych. Kwota maksymalnego doładowania wynosi 5000 zł dla kart; 1000 zł dla PaySafeCard oraz 10 000 zł dla MuchBetter. Wszystkie depozyty są księgowane natychmiastowo, z wyjątkiem przelewów bankowych (2 do 4 dni roboczych). Bukmacher nie będzie pobierał prowizji.

Jak otrzymać bonus Sportingbet?

Wycofanie środków

Środki można wypłacić za pośrednictwem kart Visa, Paysafecard, Maestro, MuchBetter oraz przelewem bankowym.

Minimalna kwota wypłaty to 15 zł dla kart, 10 zł dla e-portfeli i przelewem. Maksymalna kwota wypłaty to 5000 zł dla kart; 1000 zł dla PaySafeCard i 10 000 zł dla MuchBetter.

Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji. Wypłata środków na portfele elektroniczne trwa do 24 godzin, na karty - do 10 dni roboczych, przelewem bankowym od 2 do 4 dni roboczych.

Dział Obsługi Klienta

Klienci mogą kierować swoje pytania przez telefon, Live Chat, e-mail lub formularz kontaktowy bezpośrednio na stronie internetowej. Dział wsparcia odpowiada na zapytania w języku polskim.

Immer wissen was es neues gibt?da81d513f69d8047796706cc64b38788